Orkiestra na wesele i zabawy weselne

Orkiestra i zabawy weselne

Przygotowując się do wesela zawsze zastanawiamy się jak to ma być z muzyką czy wynająć dj na wesele czy raczej tradycyjny zespół na wesele. Dylemat dotyczy też zabaw weselnych  czy w ogóle je organizować, jeśli tak to jakie. Czasami bywa tak, na niektórych weselach jeśli jest dużo młodych ludzi i mniej więcej znają się między sobą, to swoimi pomysłami mogą przebić samego wodzireja.

Warunek jest taki że muszą się znać i lubić oczywiście. Wtedy możemy dowoli organizować różnego rodzaju zabawy, bo mamy pewność, że będą cieszyły się dużym powodzeniem. A dla gości którzy będą biernie uczestniczyć w zabawie to będzie miły i zabawny przerywnik w  weselu. W czasie takich zabaw, gdy jesteśmy pewni swoich przyjaciół, zespół muzyczny czy dj odgrywa drugorzędną rolę, gdyż jeden zabawny gość jest ciekawszy dla reszty gości niż doświadczony konferansjer.

orkiestry na wesele

Jeżeli chodzi o orkiestrę na wesele to już zgodnie z prywatnymi preferencjami można wybrać tradycyjny zespół na wesele, nie jest nietaktem zaprosić dj na wesele. Mimo, że zdania na temat ten są podzielone tak pół na pół to większość wybiera jednak zespół muzyczny, nie ryzykując zatrudnienia dj na wesele. Natomiast najważniejsze to mieć niezbyt zestresowanych gości. Jest na to sposób, wystarczy zrobić małą imprezę zapoznawczą przed weselem tak ok. dwa tygodnie. Pozwoli to żeby nasi znajomi zintegrowali się dobrze razem, a na weselu będą mniej zestresowani. Taki prosty zabieg pozwoli na ominięcie tzw. oceniania orkiestry i zabawy jako takiej, ponieważ goście będą się znali i wiedzieli czego po kim oczekiwać. Wesele z tak przygotowanymi gośćmi będzie wyśmienite.