szybkie wesele

Całkiem szybkie weselezalety i wady

W pewnych sytuacjach w pewnych przypadkach należy urządzić wesele w jak najkrótszym czasie. Ten wyścig z czasem nie jest do wygrania. W każdej chwili to odbędzie się zbyt późno. Powodem może być brak terminów w lokalach weselnych i to jest nie do przejścia chyba, że pora roku sprzyja w zorganizowania wesela w plenerze. Kolejnym dylematem może być zespół na wesele, może mieć także zajęty termin albo nam wybitnie nie odpowiada.

Alternatywą może być dj na wesele, szeroki zakres usług jakie oferują dj na wesele jest w stanie zrekompensować brak zespołu muzycznego na żywo. Generalnie przy organizacji szybkiego wesela się nie wybrzydza, niemniej jednak z całą pewnością nie można dać się oszukać. W ogromnej liczbie przypadków takie pół spontaniczne wesela są całkiem sympatyczne, a zabawy nie posiada na nim końca. Jest jeszcze jedno, dosyć radykalne wyjście – wyjazd do Las Vegas. Dużym minusem takiego rozwiązania jest brak ślubu kościelnego, niemniej jednak jeżeli już komuś to nie przeszkadza to wystarczy zawrzeć związek małżeński w dowolnej kaplicy w Las Vegas a następnie odnowić przysięgę w konsulacie RP.

I wszystko załatwione, propozycja jedynie i tylko dla osób którzy są pewni i chcą takiego rozwiązania. W tak zaistniałej okoliczności nie liczy się wesele, zimny obiad podany gościom przez obsługę, pijany zespół na wesele. Tutaj liczy się jedynie wzajemne uczucie i chęć bycia razem. Przy okazji można zafundować sobie niezłą wycieczkę. Nie trzeba się poddawać już od wieków Ci są zmuszeni do nagłego zawierania związków małżeńskich. Niby nie jest się przygotowanym i przekłada się tą decyzję na później, niemniej jednak prawda jest taka że na ślub i wesele nie da się przygotować to należy przeżyć.