Wodzirej na wesele

wodzirej Bydgoszcz Obecnie niezmiernie atrakcyjne jest wyprawianie ślubów organizowanych przez konferansjera. Wodzirej to człowiek, który należnie przedstawia organizatorów. Wodzirej osobistą inwencją, pląsami oraz przygotowanymi pokazami sprawia, że uczestnicy poznawać się nawzajem, i dzięki temu dobrze się bawią.
Prowadzący aktywnie angażuje w zabawach, nie gra roli „aktywnie zaangażowanego wodzireja”, ale faktycznie tańczy razem z publicznością.
W trakcie wesela prowadzący zapewnia dobrą zabawę w miłej atmosferze. W odróżnieniu od muzyków, nie znajduje się na scenie, lecz wychodzi pomiędzy bawiących się na parkiecie gości i proponuje taniec. Zaprasza na przykład do wesołego pląsu, oferuje zgadywanki a także bezustannie utrzymuje realny kontakt z zaproszonymi.
Jako przygotowany didżej rozporządzam świetną muzykę w profesjonalnych wykonaniach, mój repertuar nie jest niezmienny jak w przypadku zespołów muzycznych. Mogę zagrać każdego wykonawcę.
Posiadam własny, wysokiej klasy sprzęt muzyczny, wesołe rekwizyty: czapki, chustę integracyjną, itp. Kolejną rozrywką jest zachęta do indywidualnego śpiewania „karaoke”.
W czasie wstępnego spotkania odpowiem na każde pytania odnoszące się do: możliwości prowadzenia zabawy, programu uroczystości, muzyki, a także zabaw.
Posiadam potwierdzone certyfikatami doświadczenie konieczne do organizowania imprez a także pozytywne referencje. Wodzirej Toruń ośmiela się zaproponować twórcze pomysły przy prowadzeniu tych szczególnych chwil.