przed weselem

Właściwie każde przyjęcie weselne rządzi się swoimi prawami. A prawa te to głównie opinia gości. O ile zdecydowana większość gości będzie niezadowolonych to wesele można uznać za nieudane. Ze 100% pewnością nie da się zrobić wesela, ażeby Ci będą zadowoleni, zawsze wynajdą się malkontenci, którzy wynajdą jakieś minusy.

Powracając do tematu, na weselu najważniejsze oprócz wszystkich spraw dodatkowych jak ubiór Pary Młodej i wystrój sali są, muzyka i jedzenie. Muzyka na wesele jest najważniejsza, a charyzmatyczni muzycy są dźwignią napędową szalonej zabawy na weselu. Druga sprawa to po dobrej szalonej zabawie dobrze i głównie smacznie zjeść. Niby sprawa prosta ale nie tak śpiesznie, bo nie łatwo sprostać takim wymaganiom. Po pierwsze zespół na wesele bądź dj na wesele, według upodobań, musi czuć klimaty weselne.

Najprościej to tak ująć bo wręcz bardzo zdolny muzyk bez tego wyczucia nie będzie w stanie zapalić do zabawy gości. Ten niełatwy do opisania pierwiastek osobowości muzyka na weselu jest w tej chwili tak bardzo pożądany w każdej kapeli na wesele. Muzycy na weselu, wręcz jeżeli to będzie dj weselny, muszą reagować na sygnały płynące z parkietu. Czyli nie przemęczać gości jeżeli już to niepotrzebne, lub odwrotnie troszkę ich „przegonić” po parkiecie. Wybór zespołu na wesele jest niełatwy mimo bardzo ich dużej ilości na rynku. Drugą ważna sprawą jest uprzednio wspomniane jedzenie, czyli catering lub jakaś kucharka.

Tutaj liczy się na pewno jakość posiłków również ich ilość, częstotliwość podawania i szybkość podawania. W przypadku jedzenia ryzyko wpadki jest mniejsze niż w wypadku muzyków, natomiast również powinno się się porządnie zastanowić zanim wybierzemy. O ile te dwie najważniejsze rzeczy na weselu będą na odpowiednim poziomie to satysfakcja gości jest gwarantowana.